دانلود مداحی محمود کریمی شب دوم

دسته بندی: مستند

دانلود مداحی های محرم ۱۳۸۹ (امسال) از حاج محمود کریمی در هیئت رایه العباس (چیذر) بصورت صوتی. فرمت فایلها wma میباشد و با کیفیت بالا قابل دانلود است. شب دوم .

  دانلود مداحی محمود کریمی شب دوم

شب دوم محرم ۱۳۸۹

بخش پنجم رو ابراهیم رحیمی خونده که یکی از مداحانی هستش که خیلی ساده و بی ریاست و من دوستش دارم.

بخش اول – غزل مصیبت [حاج محمود کریمی] [۸:۰۳]
بخش دوم – روضه [حاج محمود کریمی] [۱۶:۵۴]
بخش سوم – دم [حاج محمود کریمی] [۵:۱۷]
بخش چهارم – زمینه [حاج محمود کریمی] [۶:۵۰]
بخش پنجم – واحد [کربلایی ابراهیم رحیمی] [۳:۲۶]
بخش ششم – واحد [حاج محمود کریمی] [۸:۰۹]
بخش هفتم – واحد [حاج محمود کریمی] [۴:۰۵]
بخش هشتم – [حاج محمود کریمی] [۸:۴۰]

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پی

برچسب ها :ارسال نظر