کلیپ ماجرای کودک ناشنوا

دسته بندی: متفرقه

دانلود کلیپ موبایل از جاناتان کودک ۸ ماه که از بدو تولد نا شنوا به دنیا آمده است و پس از یک جراحی شنوایایی خود را بدست می آورد . در این لحظه برای اولین بار که او صدای مادرش را می شنود توسط پدر آن صحنه ضبط میشود و جناتان پس از شنیدن صدای مادرش عکس العمل خیلی جالب و دیدنی نشان می دهد . این کلیپ از پربازدیدترین کلیپ های این چند روز است که با فرمت ۳gp به همراه تصاویر و عکس های این اتفاق جالب در سایت بیا۴کلیپ آماده دانلود شده است .

کلیپ موبایل

چند لحظه قبل از شروع تست شنوایی جاناتان

پستانک از دهان شگفت زده و شاد او می افتد و با دهانی باز و متعجب مادرش را نگاه می کند! او صدای مادرش را می شنود که می گوید؛ سلام جاناتان، سلام، صدای منو می شنوی؟


جاناتان لبخند میزند.
مادر تکرار می کند:سلام عزیزم. می تونی صدای منو بشنوی؟

جاناتان و مادرش هر دو میخندند…

مادرش سعی می کند سر او را که با هیجان و خوشحالی به عقب پرت می کند، کنترل کند.

این یک هدیه کریسمس به جاناتان کوچولو از طرف پزشک معالجش بود. پدر و مادر جاناتان هرگز نمی توانند احساس خودشان را در این لحظه خاص توصیف کنند.

دانلود کلیپ جاناتان | پسورد :‌ www.bia4clip.com

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پیارسال نظر