دانلود زنگ موبایل گلچین شده

دسته بندی: مستند

دانلود زنگ موبایل گلچین شده که بسیار زیبا است و سبک های مختلفی را دارد . این مجموعه ی زنگ موبایل که نسبتا” دارای مدت زمان کوتاهی و دارای کیفیت بالا هستند ,  با فرمت mp3  آماده دانلود شده اند ضمن اینکه هر کدام از این زنگ ها با این که حجم زیادی ندارند ولی به صورت جداگانه و دانلود در یک فایل زیپ در سایت بیا۴کلیپ منتشر شده است .

دانلود زنگ های موبایل در یک فایل زیپ دانلود در یک فایل زیپ |‌ پسورد :‌ www.bia4clip.com

دانلود در لینک های جداگانه : روی هرکدام از زنگ ها کلیک راست و دانلود کنید.

Mobile-Ringtones (1).mp3
 Mobile-Ringtones (2).mp3
 Mobile-Ringtones (3).mp3
 Mobile-Ringtones (4).mp3
 Mobile-Ringtones (5).mp3
 Mobile-Ringtones (6).mp3
 Mobile-Ringtones (7).mp3
 Mobile-Ringtones (8).mp3
 Mobile-Ringtones (9).mp3
 Mobile-Ringtones (10).mp3

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پیارسال نظر