گل صحیح پرسپولیس و اشتباه بزرگ کمک داور

دسته بندی: متفرقه

مهم ترین صحنه بازی استقلال و پرسپولیس در داربی ۶۹ اشتباه داوری در دقایق اول بازی بود که گل کاملا” صحیح محمد نوری بازیکن پرسپولیس را آفساید اعلام کرد . در این کلیپ موبایل شما کاملا می بینید که محمد نوری کمی از بازیکن استقلال عقب است و کمک داور به اشتباه گل او را حساب نمی کند . ضمن تاسف برای این داور و کمک داور امیدواریم که این اشتباهات برای هر تیمی به حداقل یا به پایان برسد  . این کلیپ از گل صحیح پرسپولیس با دو فرمت ۳gp , wmv آماده دانلود شده است و همچنین نظرات داوران و کارشناسان مختلف در ادامه مطلب نوشته شده است .

کیفیت متوسط – دانلود گل پرسپولیس با فرمت ۳gp موبایل | پسورد :‌ www.bia4clip.com

کیفیت بالا – دانلود گل پرسپولیس با فرمت wmv کامپیوتر |پسورد :‌www.bia4clip.com

نام سمت نظر در مورد عملکرد تیم داوری مسابقه
پرویز سیار کارشناس داوری تیم داوری، اشتباه اثرگذاری غیر از صحنه گل پرسپولیس که توسط مرتضی کریمی آفساید گرفته شد نداشت. مسعود مرادی بعد از این اشتباه کمکش، شروع کرد به مدیریت مسابقه که این کار اشتباهی است. در چنین شرایطی داور تحت تاثیر جو قرار می‌گیرد. مسعود مرادی همچنین چند کارت زرد را اشتباه داد و چند کارت زردی که باید می‌داد را نداد.
رضا غیاثی رییس سابق کمیته داوران متاسفانه اشتباه تیم داوری نتیجه شهرآورد تهران را عوض کرد. گل صددرصد سالم بود. زمانی که فشنگچی توپ را به محمد نوری پاس داد او در شرایط آفساید نبود. کمک داور دوم به اشتباه گل را مردود اعلام کرد. البته مرادی توانست مسابقه را مدیریت کند و غیر از اشتباه کمک داور، اشتباه بزرگ دیگری از تیم داوری ندیدیم. در مورد کارت زردی که داور به میداودی داد نیز باید بگویم من این صحنه را خطا نمی‌دانم. میداودی در ادامه حرکتش روی زمین افتاد و کارت نیاز نبود. بازی باید ادامه پیدا می‌کرد.
محمد فنایی پیشکسوت داوری این اولین‌باری است که مرتضی کریمی این بازی را قضاوت می‌کند و این افتخاری است برای ایشان اما ایشان در لحظه گل محمد نوری اشتباه کردند و به نظر من فاصله زیاد گلزن با ایشان باعث شد این اشتباه را بکند. نوری دقیقه در لحظه مناسب به سوت توپ حرکت بود و حرکتش به هیچ وجه آفساید نبود. همچنین اخطاری که مرادی به میلاد میداودی داد درست بود چرا که هیچ خطایی روی او انجام نشد و او قصد تمارض داشت.
حسین بادامکی هافبک پرسپولیس امیدوارم داور مسابقه در مردود اعلام کردن گل پرسپولیس اشتباه نکرده باشد. اگر مرادی روی آن گل اشتباه کرده باشد، هیچ جای بخششی وجود نخواهد داشت.
فرزاد آشوبی هافبک استقلال من نمی‌دانم گل محمد نوری صحیح بود یا نه اما این موضوع به نظر داوری مربوط می‌شود و من نمی‌‌توانم حرفی بزنم.
عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ برتر از نظر ما همه چیز در این مسابقه عالی بود و یک بازی خوب را مشاهده کردیم.
غلامرضا رضایی مهاجم پرسپولیس ما خوب بازی کردیم و در نیمه نخست گل صددرصد سالمی را به استقلالی‌ها زدیم. فکر می‌کنم داور در آن صحنه اشتباه کرد و محمد نوری در آفساید نبود. بی‌تردید اگر آن گل صحیح اعلام می‌شد روند بازی تغییر می‌کرد.
شیث رضایی مدافع پرسپولیس تیم ما در داربی بازنده نبود. نمی دانم کمک داور گل صد در صد درست تیم ما را چرا مردود اعلام کرد. مطمئنا کارشناسان هم اعتقاد دارند که گل صحیح پرسپولیس به اشتباه مردود اعلام شده است. من از عقب دیدم که بازیکن ما در محوطه آفساید قرار نداشت و نمی توانم باور کنم چطور کمک داور تصمیم اشتباه گرفت. اگر کمک داور گل ما را به اشتباه مردود اعلام کرده است هرگز نباید خود را ببخشد و اگر هم تصمیم او درست بوده که ما یک بر صفر باختیم و هیچ اعتراضی نداریم.

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پیارسال نظر