زمین لرزه ۵٫۹ ریشتری سمنان، تهران را لرزاند+عکس

دسته بندی: مستند

سومین پس‌لرزه شدید در دامغان با قدرت ۳٫۵ ریشتر دامغان را لرزاند.

این زلزله تلفات جانی نداشته است .

مین لرزه متوسطی اوایل بامداد شنبه سمنان و تهران را لرزاند. شدت این زلزله ۵٫۶ ریشتر در مرکز ژئو فیزیک تهران به ثبت رسیده است. مرکز این زمین لرزه ۱۷۵ مایلی شرق تهران اعلام شده است.

گفته می شود ساکنین تهران بدلیل هراس از پس لرزه های احتمالی تا لحظه انتشار این خبر در خیابانها و پارکها بسر می برند.

شدت زمین لرزه را تهرانی های ساکن شرق و جنوب بیشتر احساس کرده اند.

مرکز زلزله شناسی امریکا شدت زمین لرزه ای که در ۱۷۵ مایلی شرق تهران به مختصات جغرافیایی ۳۵٫۴۵۷°N, 54.550°E به وقوع پیوست، ۵٫۷ ریشتر به ثبت رساند. زلزله مذکور در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده است.

۱۰۵ کیلومتری شرق سمنان، ۱۵۵ کیلومتری جنوب گرگان،۲۸۵ کیلومتری شرق تهران مختصات نقطه مرکزی زلزله مذکور است که به ثبت رسیده است.

بر اساس آخرین اخبار۴ روستای حومه دامغان تخریب شده و سه نفر نیز مجروح شده اند.

زمین لرزه 5.9 ریشتری سمنان، تهران را لرزاند+عکس

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پیارسال نظر