دانلود کلیپ بالا رفتن ماشین از تپه

دسته بندی: کلیپ ماشین

دانلود کلیپ موبایل جالب از بالا رفتن یک ماشین از تپه که بسیار زیبا و جالب است . این کلیپ مربوط به عرب هاست و ماشین با سرعت از تپه بالا میره و آتش شدیدی میگیره و راننده با ریسک و خطر بسیار زیاد اونرو به سمت پایین میاره و نزدیکه چند نفر رو زیر بگیره نکته جالب تر اینکه کسی که فیلم میگیره با خوشحال داد و بیداد می کنه انگار که نه انگار چند نفر در خطر مرگ بودند .

کلیپ بالا رفتن از تپه

دانلود – پسورد : www.bia4clip.com

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پیارسال نظر