دانلود گل های بازی برزیل و هلند

دسته بندی: مستند

دانلود کلیپ از گل های جام جهانی ۲۰۱۰ که مربوط به بازی برزیل و هلند است که این بازی در مسابقات ۱/۸ با نتیجه ۲-۱ به سود هلند تمام شد . که به همراه خلاصه بازی در دو نیمه آماده دانلود شده است . این کلیپ از جام جهانی با فرمت کامپیوتر آماده دانلود شده است.

گل های جام جهانی 2010 برزیل و هلندگل های جام جهانی 2010 برزیل و هلند
خلاصه نیمه اول : هاست مدیا فایر

خلاصه نمیه دوم : هاست مدیا فایر

————————
برای دانلود گل ها بر روی سرور مورد نظر کلیک کنید
۰-۱ :: Robinho
۱-۱ :: Melo
۲-۱ :: Sneijder
دانلود گل های بازی برزیل و هلند از لینک مستقیم

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پیارسال نظر