دانلود گل های آرژانتین و نیجریه در جام جهانی

دسته بندی: مستند

دانلود کلیپ از گل های جام جهانی ۲۰۱۰ که مربوط به گروه ۲ و بازی آرژانتین و نیجریه است . که این بازی یک – صفر به نفع آرژانتین تمام شد . کلیپ گل های این بازی + های لایت ها و صحنه های مهم بازی برای اولین بار در سایت بیا۴کلیپ با کیفیت بالا و فرمت کامپیوتر آماده دانلود شده اند .

برای مشاهده آموزش دانلود از لینک های غیر مستقیم اینجا را کلیک کنید

برای دانلود بر روی سرور های مورد نظر مثلا” مدیا فایر کلیک کنید و پس از باز شدن صفحه فایل را دانلود کنید یا از راهنما بالا استفاده کنید

گابریل هاینزه ۱ – ۰
Mediafire

فرار مسی و ضربه خطرناک هیگوآین
Mediafire

شوت مسی و عکس العمل دروازبان
Mediafire

موقعیت مسی و عکس العمل فوق العاده دروازبان
Mediafire

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پیارسال نظر