اس ام اس عاشقانه جدید

دسته بندی: اس ام اس و پیامک

اس ام اس عاشقانه و جدید که در سایت بیا۴کلیپ منتشر شده است .

اس ام اس عاشقانه

از خدا یه گل خواستم به من یه بقل گل داداز خدا یه درخت خواستم به من یه جنگل داداز خدا یه برکه خواستم به من یه اقیانوس داداز خدا یه دوست خواستم تورو به من داد

اگه یه روز دیدی که تموم درخت های کوچه و محلتونو بریدن اصلا ناراحت نشو … چون هنوز منو داری که بهم تکیه کنی

اگه گفتی این چیه؟

۰–<–<
.
.
.
.
این منم که از دوریه تو مردم!!!

هیچگاه نگذار در کوهپایه های عشق ، کسی دستت را بگیرد که احساس میکنی در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد

عشق فراموش کردن نیست بلکه بخشیدن است عشق گوش کردن نیست بلکه درک کردن است عشق دیدن نیست بلکه احساس کردن است عشق جا زدن و کنار کشیدن نیست بلکه صبر کردن و ادامه دادن است.

من فقط ۱۵ تا دوستت دارم به اندازه ی ۷ تا دریا و ۷تا آسمون و ۱ دنیا

اخرین بار که اورا دیدم گردنبند صلیبی به او هدیه کردم گفت:من که دوستت ندارم پس چرا به من هدیه می دهی!؟ گفتم:بر سر هر گوری صلیبی می نهند این صلیب را بر گردنت بالای قلبت بیاویز زیرا انجا گورستان عشق من است

بعضی فکر می کنند منصفانه نیست که .خدا کنار گل سرخ خار گذاشته است . .بعضی دیگر خدا را ستایش می کنند که کنار خارها گل سرخ گذاشته است

در زندگی سه راه رو دنبال کن: ۱- دوست داشتن برای یک تجربه ۲- عاشق شدن برای یک هدف ۳- فراموش کردن برای قبول واقعیت

زندگی چیه ؟
.
.

زندگی عشقه

عشق چیه ؟
.
.

عشق بوسیدنه

بوسیدن چیه ؟
.
.
.
بیا اینجا بهت بگم

نمیدانم آسمان چگونه است و زمین چه سان که در هر چه مینگرم تو را میبینم، نمیدانم به چه می اندیشم که روز هست خود را از یاد برده ام ، تنها چیزی که میدانم این است که هر چه دورتر میروی یادت نزدیک تر میآید و هر چه کمتر تو را میبینم نقشت بیشتر در دلم مینشیند!

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پیارسال نظر