دانلود آهنگ های عمو پورنگ

دسته بندی: مستند

دانلود زنگ موبایل از آهنگ های عمو پورنگ که یکی از پرطرفدار ترین برنامه های کودک داخل کشور است و با فرمت mp3 در سایت بیا۴کلیپ آماده دانلود شده اند .

عمو پورنگ

شامل آهنگ های :
یک مال من دو مال تو …
چه ی خوب و مهربون کیه کیه…
دختر ما مثل گله…
اردک تک تک…
پسری داریم که ماهه….
تولد…
مدادو بگیر تو دستات…
آهای آهای مهمونیه…

فرمت : mp3
دانلود آهنگ | با حجم : ۲۴۳۰ کیلو بایت
رمز فایل : www.kar20.ir

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پیارسال نظر