دانلود کارتون Happy Tree Friends – قسمت چهاردهم

دسته بندی: مستند

دانلود قسمت چهاردهم ( بازی با تله موش )  از کارتون زیبای دوستان شاد درختی – Happy Tree Friends که بسیار زیبا است و این قسمت مربوط به Lumpy  پرطرفدار ترین شخص این کارتون می باشد با فرمت ۳pg در سایت بیا۴کلیپ آماده دانلود شده است . این کارتون یکی از پرطرفدار ترین کارتون های جهان است و در سایت بیا۴کلیپ قسمت های دیگر این کارتون نیز موجود است که می توانید از این لینک دانلود کنید .

دانلود کارتون Happy Tree Friends - کارتون دوستان شاد درختی

دانلود | پسورد : www.bia4clip.com

حجم :  ۱۱۸۶ کیلوبایت

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پیارسال نظر