دانلود آهنگ های آلبوم باران عشق اثر ناصر چشم آذر با فرمت mp3

دسته بندی: کلیپ صوتی

دانلود آهنگ های آلبوم باران عشق از استاد ناصر چشم آذر که در زمانی که ساخته شد توجه بسیاری از مردم رو به خود جلب کرد . این آلبوم بی کلام و زیبا با فرمت mp3 و با کیفیت بالا در سایت بیا۴کلیپ آماده دانلود شده اند .

دانلود قطعه اول حجم  ۹MB

دانلود قطعه دوم حجم ۱۰MB

دانلود قطعه سوم حجم ۷MB

دانلود قطعه چهارم حجم ۲MB

دانلود قطعه پنجم حجم ۵MB

دانلود قطعه ششم حجم ۶MB

دانلود قطعه هفتم حجم ۵MB

دانلود قطعه هشتم حجم ۷MB

آموزش و راهنمایی برای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید. ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید) در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

برای دانلود فایل ها در سایت عضو باشید تا بتوانید با سرعت بیشتر دانلود کنید

آموزش خرید اکانت وی آی پیارسال نظر